Tlumočení polština — čeština

Simultánní tlumočení polského jazyka

Mluvčí hovoří svým mateřským jazykem nebo schváleným jednacím jazykem a tlumočníci v tlumočnických kabinách tlumočí posluchačům cizí jazyk do sluchátek.

Konsekutivní tlumočení polského jazyka

Tlumočení, při němž tlumočník následně překládá jednotlivé dílčí úseky mluveného slova. Mluvčí pronese část svého projevu, a poté tlumočník převede toto sdělení posluchačům.

Soudní tlumočení polského jazyka

Tlumočení, které vykonává soudní tlumočník registrovaný u soudu v České republice.

Soudní tlumočení nostrifikační
zkoušky v polském jazyce

Soudní tlumočení nostrifikační zkoušky zajišťujeme pro státní i nestátní instituce, firmy se zahraničními zaměstnanci a všechny cizince, pro něž je zkouška nutná pro zisk pracovního povolení.

 

Tlumočení školení obsluhy výrobních linek v polském jazyce

Nakoupili jste výrobní linky či stroje do vašeho provozu ze zahraničí a potřebujete zaškolit obsluhu přímo u klienta v provozu? Nabízíme konsekutivní tlumočení polštiny školení obsluhy výrobních linek.

Tlumočení polského jazyka po telefonu

Potřebujete rychle a efektivně jednat svaším zahraničním partnerem, ale stojí vám v cestě jazyková bariéra? Tlumočení polštiny po telefonu je to pravé řešení!

Tlumočení polského jazyka přes Skype

Hledáte efektivní a rychlý způsob komunikace se zahraničními partnery, ale stojí vám v cestě jazyková bariéra? Vyzkoušejte tlumočení polštiny přes Skype!

Tlumočnická technika

Nabízíme k pronájmu tlumočnickou techniku i s odbornou obsluhou.

Nabídka našich dalších služeb

Jak nás kontaktovat?